18 Серпня 2018
Новини

У Києві жильці будинку влаштували облаву на серійного викрадача лічильників

У Києві жильці будинку влаштували облаву на серійного викрадача лічильників

Серійний крадій приладів обліку регулярно тероризував мешканців багатоповерхівки на вулиці Туманяна.

Останнім часом у житлових комплексах різних районів Києва почастішали крадіжки запірно-регулювальної арматури та іншого устаткування, що містить у собі кольорові метали, із технічних шаф, розміщених за межами квартир.

Так, один із таких мисливців за кольоровим металом внадився і в будинок за адресою Ованеса Туманяна, 3. І регулярно завдавав жильцям клопоту. Перекривав у сантехшафі (яка розташована тут на спільному коридорі) вентилі та виривав звідти весь кольоровий метал.

Нарешті так довів людей, що сусіди зорганізувались і влаштували на нього «облаву». Ідеться у дописі в популярному серед киян пабліку «Київ оперативний».

У результаті спецоперації «нічна варта» ініціативна група жильців Ованеса Туманяна, 3 після третьої години ночі 18 червня затримала на виході зі свого будинка мешканця масиву Березняки, який протягом півроку періодично тероризував мешканців цієї багатоповерхівки, знімаючи вночі лічильники холодної та гарячої води, залишаючи власників відкручених приладів на ранок без повного водопостачання та сам на сам з проблемами відновлення.
Затриманого доставили до пункту поліції за місцем проживання на Березняках для формування справи.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ, крадіжка, кримінал
В тему

Останні матеріали