8 Серпня 2018
Новини

68-річний Річард Гір знову стане татусем

68-річний Річард Гір знову стане татусем

Знаменитий 68-річний голлівудський актор Річард Гір скоро стане батьком. Відзначається, що його дружина, молодша за актора на 34 роки, Алехандра Сільва чекає на їхню спільну дитину.

Реєстрація шлюбу Річарда Гіра і Алехандри Сільви пройшла у Вашингтоні, 5 травня. Напередодні Річард заявив, що він «найщасливіша людина в світі».

Джерело зазначає, що поки невідомо, де пара хоче народити дитину: в Іспанії, або США.

У актора це третій шлюб. Першою його дружиною була модель Сінді Кроуфорд, з якою вони одружилися в 1991 році і прожили разом 4 роки. Після розлучення він зустрів іншу модель – Кері Лоуелл. З нею чоловік прожив з 2002 по 2016 рік. У шлюбі народився син Гомер. Алехандра Сільві – третє кохання актора.

У житті Алехандри також були інші чоловіки. Вона була одружена з Говінді Фрідлендом, який був сином великого магната у вугільній промисловості. У шлюбі у неї народився син.

Гір і Сільва познайомилися в розкішному італійському готелі, який належав Алехандрі і її вже колишньому чоловіку.

Повідомляється, що перші чутки про те, що Річард Гір і Алехандра Сільві закохані з'явилися у лютому 2017 року, коли вони пройшлися разом на червоній доріжці. А в грудні на її безіменному пальці засяяло обручальне колечко.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, шоу-бізнес
В тему