7 Серпня 2018
Новини

Діти волинських Героїв отримали шкільну форму та вишиванки

Діти волинських Героїв отримали шкільну форму та вишиванки

309 класичних костюмів для хлопчиків та 226 вишиванок для дівчаток отримали діти загиблих волинських атовців та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Волинської облдержадміністрації.

Саме таку благодійну акцію організували на Волині за підтримки облдержадміністрації та місцевих підприємств. Зокрема, днями у Луцьку голова облдержадміністрації Олександр Савченко особисто вручив перші подарунки маленьким волинянам.

Головна мета акції – привернути увагу до родин загиблих в антитерористичній операції та військовослужбовців, котрі отримали поранення, захищаючи східні рубежі держави. До слова, в області налічується 198 сімей, які втратили рідних в неоголошеній війні. Поруч із тим, 504 учасники АТО повернулися додому з інвалідністю.

Велику підтримку в області надає соціально-відповідальний бізнес: не залишаються осторонь керівники місцевих підприємств та дрібні підприємці.

Отож, швейне підприємство «Фабрика моди «Лілус» запропонувала для хлопчиків 309 класичних костюмів. Натомість, приватне акціонерне товариство «Едельвіка» зголосилося надати 226 вишиванок для дівчаток. Подарунки школярам Волині відправлять в районні центри, де їх вручать безпосередньо дітям Героїв.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, олександр савченко, ато, діти
В тему

Останні матеріали