23 Липня 2018
Новини

На Дніпропетровщині народилася дівчинка-богатирка вагою понад п’ять кілограмів

На  Дніпропетровщині народилася дівчинка-богатирка вагою понад п’ять кілограмів

Величеньке маля привела на світ породілля в пологовому будинку міста Жовті Води Дніпропетровської області. Новонароджена дівчинка важить більш як п’ять кілограмів. Народилася маленька Варвара шляхом природних пологів. Матусю, яка виношувала рекордний плід, у найвідповідальніший момент підбадьорювала вся зміна. Про це йшлося у відеосюжеті «ТСН.Ранок».

Лікарі ще до розродження попереджали майбутню маму Юрію Лепську про те, що дитя буде немаленьким. Та жінка вирішила, що народжуватиме сама, попри те, що їй рекомендували кесарів розтин. З’явитися на світ дівчинці-богатирці допомагало одразу кілька акушерів, на вухах стояв увесь персонал жовтоводського пологового.

Акушерка Світлана Матушняк має 16 років досвіду роботи, але вперше їй довелося приймати дитину такої рекордної ваги. «Дві доби була вихідною і продовжувала думати про ці пологи», – зізнається лікарка.

Середньостатистичні новонароджені мають три із лишком кіло маси, тож Юлю, донечка якої важила як тримісячна дитина, медики називають героїчною мамою. 

«Ризики при народженні великих дітей є, бо це зусилля, яке потрібно виконувати матері для народження дитини. Мама зі своїм завданням упоралася.  Лікарі кажуть, що крихітка цілком здорова», – ординатор акушерсько-гінекологічного відділення ділиться Ігор Жовтоштан.

В понеділок матусю з донечкою, яку батьки назвали Варварою, мали виписати додому.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, діти, пологи, дніпро
В тему

Останні матеріали