23 Липня 2018
Новини

Як працювали волинські нардепи під час восьмої сесії Верховної Ради

Як працювали волинські нардепи під час восьмої сесії Верховної Ради

13 липня завершилась робота восьмої сесії Верховної Ради України, яка розпочалась ще на початку лютого 2018 р. Хто з волинських нардепів-мажоритарників в стінах Ради попрацював на славу, а хто традиційно «пас задніх», проаналізувала громадянська мережа ОПОРА.  

90,7% - середній показник відвідуваності засідань волинських нардепів

За період з 6 лютого по 13 липня 2018 р. в Раді відбулось 48 пленарних засідань. За даними письмової реєстрації усі пленарні засідання - 100% - відвідав народний депутат Ігор Гузь. Найнижчий показник відвідуваності у нардепа Степана Івахіва - 62,5%. Предаставниця виборчого округу № 23 Ірина Констанкевич відвідала 97,2% пленарних засідань. Відвідуваність сесій народним депутатом Ігорем Лапіним становить 95,8%, Мартиняка - 70,8% засідань.

Активність волинських мажоритарників під час голосувань

Найчастіше під час голосувань була присутня народний депутат Ірина Констанкевич. Відсоток її присутності становить 97,2. Народний депутат Ігор Лапін у 93,9% випадків не покидав робочого місця, коли відбувались голосування за ті чи інші рішення. У 91% випадків був присутній під час голосувань нардеп Ігор Гузь. Парламентарі Сергій Мартиняк та Степан Івахів перебували у залі засідань під час голосувань у 86,7% та 86,3% випадків.

Разом з тим, натискав кнопки «За», «Проти» чи «Утримався» найчастіше народний депутат Ігор Лапін - у 68,1% випадків. І, таким чином, нардеп голосував за 1525 законопроектів. У 56,2% випадків голосувала народний депутат Ірина Констанкевич, проголосувавши «За» 1258 разів. Одну з трьох позицій під час голосувань висловлював народний депутат Ігор Гузь у 46% випадків. Таким чином нардеп голосував 1031 раз. Натомість, народні депутати Сергій Мартиняк та Степан Івахів голосували лише у 9,4% та 9,2% випадків. Голосували вони 210 та 207 разів відповідно.

Перебував у сесійній залі, але не голосував найчастіше Степан Івахів - 2026 разів, що становить 90,5% від усіх голосувань. 1732 рази не голосував, перебуваючи у парламенті, Сергій Мартиняк. Показник його не голосувань становить 77,4%. Народний депутат Ігор Гузь не голосував 1007 разів (45%), а Ірина Констанкевич - 919 разів (41%). Найрідше з-поміж волинських мажоритарників позицію «не голосував» висловлював Ігор Лапін - 578 разів. Цей показник становить 25,8%.

Частину голосувань представники Волинської області у Раді пропустили. Зокрема, народний депутат Степан Івахів був відсутній під час 6 голосувань (0,3%), Ірина Констанкевич пропустила 62 голосування (2,8%), Ігор Лапін - 136 голосувань (6,1%), Ігор Гузь - 201 голосування (9%), Сергій Мартиняк - 297 голосувань (13,3%).

Законотворча діяльність народних депутатів з Волині

Найбільше законопроектів з-поміж волинських парламентарів було підготовлено за участю Ірини Констанкевич - 30. Народний депутат Ігор Лапін долучився до підготовки 14 проектів законів. Нардеп Ігор Гузь став автором та співавтором 11 законопроектів. На рахунку народного депутата Сергія Мартиняка - 5 проектів законів. І найменше, 2 законопроекти, підготував нардеп Степан Івахів.

Щодо проектів постанов, то троє нардепів - Сергій Мартиняк, Степан Івахів та Ігор Лапін - мають на своєму рахунку по одному. Натомість, народні депутати Ігор Гузь та Ірина Констанкевич долучилась до підготовки двох проектів постанов. 

Запити від нардепів з Волині отримали 122 адресати

Голова Верховної Ради України і керівники комітетів ВРУ отримали від волинських парламентарів 7 запитів. До Кабінету Міністрів України надійшло 28 запитів від волинських мажоритарників. Керівники міністерств та відомств від нардепів отримали 40 депутатських запитів. Генеральному прокурору України представники Волині у Раді надіслали 3 запити. Ще із 44 запитами волинські парламентарі звертались до органів місцевої влади.

З-поміж нардепів, що представляють Волинську область у парламенті, найбільше депутатських запитів підготувала Ірина Констанкевич - 75. Народний депутат Ігор Гузь став автором 29 запитів. Ще 13 депутатських запитів належить нардепу Ігорю Лапіну. 5 запитів підготував народний депутат Степан Івахів. На рахунку Сергія Мартиняка немає жодного підготовленого запиту.

Виступи волинських нардепів під час пленарних засідань

За період восьмої сесії народні депутати-мажоритарники з Волині 40 разів виступали у сесійній залі з робочого місця і 9 разів з трибуни. З-поміж волинських мажоритарників лідером за кількістю виступів є народний депутат Ігор Лапін. На його рахунку 40 виступів у Раді (35 виступів з місця і 5 - з трибуни). Народний депутат Ігор Гузь один раз виступав з місця і чотири рази - з трибуни. Нардеп Ірина Констанкевич 4 рази виступала під час пленарних засідань. Усі виступи лунали з робочого місця. Щодо народних депутатів Сергія Мартиняка та Степана Івахіва, то на їхньому рахунку немає жодного виступу.

 

 

 

 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, сесія, опора, Політика, депутати, вру
В тему

Останні матеріали