7 Липня 2018
Новини

Продюсер Лободи спростувала чутки, що Тілль Лінденманн батько дитини співачки

Продюсер Лободи спростувала чутки, що Тілль Лінденманн батько дитини співачки

55-річний соліст групи Rammstein Тілль Лінденманн, який нещодавно відвідав Київ, прокоментував чутки про те, що він нібито є батьком дитини Світлани Лободи.

Про це стало відомо з інтерв'ю продюсера співачки Нателлою Крапівиной на сайті Karabas Live, пише «Golos.ua».

«Я поважаю особистий простір Світлани, і не ставлю їй зайвих питань. Знаю, що у Свєти є відносини, але не можу нічого коментувати, тому що це її територія. Я туди ніколи не заходжу. По-перше, мені так спокійніше. По друге, історія з Тіллем занадто прекрасна сама по собі», – прокоментувала ситуацію Крапівіна.

Також продюсер додала, що Тілль все ж знав про вагітність української зірки.

«Коли історія потрапила в ЗМІ, Тілль вислав Світі багато німецької преси. І написав: "Ти хотіла світового успіху? Ось він. Насолоджуйся!". Рано чи пізно Світлана сама захоче розповісти свою історію, а на сьогодні вона належить тільки їй, і не має до мене ніякого відношення», – заявила продюсер.

Нагадаємо, хто батько дитини Світлани Лободи поки точно невідомо. Офіційних заяв від співачки не було. Однак в пресі ходили чутки про те, що батько новонародженої дівчинки – соліст групи Rammstein Тілль Ліндеманн, з яким, як підозрюють, у Світлани був роман.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, шоу-бізнес, світлана лобода
В тему