«Якщо громада не сконсолідується, то важко тоді перемагати», - Андрій Садовий про стратегію розвитку Луцька
![«Якщо громада не сконсолідується, то важко тоді перемагати», - Андрій Садовий про стратегію розвитку Луцька](https://t1.ua/photos/articles/2018/07/15469_1_1097.jpg)
Міський голова Львова Андрій Садовий під час розмови із волинськими працівниками ЗМІ розповів у чому полягає якісна розробка стратегій розвитку міста та хто повинен нею займатися.
За його словами стратегія повинна писатися і впроваджуватися однією командою людей «і лідером цієї команди має бути міський голова , який має жити стратегією».
«Плюс важливо створити інституцію, яка буде кожного дня, кожного місяця відслідковувати наскільки стратегія впроваджується в життя. Якщо ти не маєш бачення, то важко надіятися що воно саме якимось чином зробиться. Це має бути важка праця» зазначив Садовий.
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
« І ну саме головне стратегія має бути підтримана і має бути акцептована всіма громадськими структурами: молодіжними, науковими, бізнесовими. Всі разом мають працювати. Перед нами дуже багато викликів світу. Якщо громада не сконсолідується, то важко тоді перемагати» - додав очільник міста Лева.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.