6 Липня 2018
Новини

6 липня відзначають Всесвітній день поцілунку

6 липня відзначають Всесвітній день поцілунку

6 липня – 187-й день року в григоріанському календарі (188-й у високосні). До кінця року залишається 178 днів.

Міжнародні:

Всесвітній день поцілунку. У багатьох містах цього дня проходять різні конкурси поцілунків, учасники яких мають шанс виграти різні призи і подарунки. Як з'явився поцілунок? Більшість людей стверджує, що авторство першого поцілунку не встановлено. Він не був винайдений, як електрика або телефон. Він не був названий по імені людини, який першим з'єднав свої губи і тут же розтиснув їх з характерним звуком, залишивши мокрий відбиток на щоці подруги. Не так важливо, звідки взялося слово, що позначає цю дію. Набагато цікавіше дізнатися, чому з'явилася сама дія, але на цей рахунок вчені-антропологи, історики і філософи до цих пір не зійшлися в думці. Теорій існує безліч.

Чому люди цілуються? По-перше, тому що це прищеплено культурою. Майже в усьому світі люди, потрапляючи в романтичну ситуацію, відчувають неусвідомлену необхідність цілуватися. Таке відчуття, що представники протилежної статі запрограмовані на поцілунок і лише цього і чекають. Якщо ви це зрозумієте, то отримуватимете більше і самих поцілунків, і задоволення від них. Ця програма діє день у день. Люди бачать акторів, що цілуються на екранах телевізорів, в кіно і в рекламі, їм розповідають про те, що їх друзі цілуються з тим-то і тим-то, вони бачать людей, що цілуються на вулиці. В результаті, у відомих ситуаціях поцілунок сприймається як обов'язкова їх складова. Тому в романтичній ситуації в силу вступає підсвідомий стереотип, і люди відчувають практично нездоланне бажання поцілуватися незалежно від того, хочуть вони цього насправді чи ні.

Відомі цілувальники

  • Американець А. Е. Вольфрам з Міннесоти за 8 годин поцілував 8001 людину 15 вересня 1990 року під час фестивалю, що проходив в його штаті. Таким чином, він примудрявся цілувати нову людину через кожні 3,6 секунди.
  • Перший поцілунок на екрані відбувся у1896 році. Його «створили» Мей Ірвін і Джон С. Райе в 30-секундному ролику Томаса Едісона під назвою «Поцілунок».
  • Самий насичений поцілунками фільм: «Дон Жуан» (1926 рік, компанія Warner Bros. Pictures). У ньому нарахували 191 поцілунок.
  • Найдовший поцілунок в історії кіно: Реджіс Тумі і Джейн Ваймен цілувалися впродовж 185 секунд у фільмі «You're in the Army Now» ( «Ти зараз в армії», 1940 рік), що займає 4% всієї тривалості фільму.

Національні:

Данія: День битви під Фредеріція.

Казахстан: День столиці.

Лесото: День сім'ї.

Литва: День коронації Міндовга (День державного становлення).

Малаві: День незалежності.

Фінляндія: День Ейно Лейно (День Літа і Поезії).

Чехія: День спалення Яна Гуса.

Іспанія: Початок фестивалю Сан-Фермін (з 14 липня).

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, яке сьогодні свято
В тему