5 Липня 2018
Новини

Луцькі підлітки у маршрутках більше не їздитимуть за 2 гривні?

Луцькі підлітки у маршрутках більше не їздитимуть за 2 гривні?

Перевізники Луцька вимагають обмежити право на пільговий проїзд для учнів та студентів.

Звернення щодо врегулювання пільгового проїзду для дітей шкільного віку та студентів віком до 18 років при наявності учнівського (студентського) квитка розглянули на засіданні постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Участь у засідання взяли представники міської влади  та ініціатори звернення представники підприємств-перевізників. Інформує відділ інформаційної роботи міської ради.

Зокрема, у зверненні ТзОВ «Санрайз» ЛТД йдеться про те, що рішенням виконавчого комітету було встановлено вартість проїзду для учнів та студентів до 18 років у розмірі 2 гривні (за наявності студентського квитка). Однак досить часто у громадському транспорті виникають прецеденти, коли пасажири з певних причин відмовляються пред’являти документи.

«Відтак пропонується привести рішення виконкому до норм чинного законодавства, а також врегулювати питання перевезення учнів та студентів під час канікул. Окрім цього, перевізники зазначають, що законодавством України не передбачено пільгове перевезення учнів та студентів віком до 18 років без відшкодування із місцевих бюджетів», - йдеться в повідомленні.

Відтак, під час обговорення Костянтин Петрочук запропонував скасувати пункт рішення виконкому щодо пільгового проїзду пасажирів віком до 18 років та перевозити за 2 гривні лише учнів віком від 6 до 14 років за наявності учнівського квитка та лише для учнів загальноосвітніх шкіл міста Луцька.

У підсумку члени комісії рекомендували визнати аргументи заявників обґрунтованими та з метою врегулювання ситуації вивчити питання детальніше.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, громадський транспорт
В тему