5 Липня 2018
Новини

В Індонезії виявили жінку, яка пропала в морі півтора роки тому

В Індонезії виявили жінку, яка пропала в морі півтора роки тому

В Індонезії виявили жінку, яка пропала в морі півтора роки тому. Вона виявилася живою і була одягнена в той ж одяг, в якому її бачили востаннє.

Про це повідомило dudungpret.com.

На початку 2017 року 52-річна Нінінг Сунарсіх (Nining Sunarsih) відпочивала неподалік від міста Сукабумі на острові Ява. Очевидці стверджували, що з пляжу її змила в море гігантська хвиля. Жінка кричала і кликала на допомогу, але ніхто не наважився зайти в воду через сильний шторм. Рятувальники довгий час не могли знайти Сунарсіх.

Через тиждень в районі Сукабумі виявили тіло невідомої людини, але експертиза показала, що воно належить не зниклій жінці. Ще через кілька тижнів безуспішних пошуків місцева влада згорнули рятувальну операцію і оголосили Сунарсіх мертвою.

Сім'я відмовлялася визнати факт смерті індонезійки. В кінці червня її дядькові, за його розповідями, приснився сон, що Сунарсіх чекає рідних на одному з пляжів неподалік від місця зникнення. Коли сон повторився кілька разів, він розповів про нього сім'ї, і вони відправилися на пляж, але пошуки не увінчалися успіхом. Однак на ранок наступного дня родичі повернулися на місце пропажі і виявили Сунарсіх без свідомості. На ній був той самий одяг, що в день зникнення.

Сім'я доставила жінку в лікарню. Лікарі відзначили плачевний стан індонезійки, але запевнили, що вона скоро видужає.

Глава рятувальної служби міста Сукабумі Аулія Соліханто (Aulia Solihanto) підтвердив cnnindonesia.com достовірність історії. На даний момент інцидент розслідується, але, цілком ймовірно, обставини вдасться з'ясувати тільки після того, як врятована жінка зможе розмовляти.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, індонезія, рятувальники, розшук
В тему