5 Липня 2018
Новини

Тисячі людей евакуйовані через жінку, яка забралася на Статую Свободи

Тисячі людей евакуйовані через жінку, яка забралася на Статую Свободи

З острова, на якому знаходиться Статуя Свободи в американському місті Нью-Йорку, евакуювали 4,5 тисячі осіб через жінку, яка забралася на ногу монумента.

Порушницю порядку заарештували, повідомляє nytimes.com.

Тереза Окума (Therese Okoumou) піднялася на ногу статуї в знак протесту проти політики президента США Дональда Трампа. На вимогу прибулих поліцейських злізти з монумента вона відповіла відмовою і її довелося спускати на землю силою.

Протестуюча розмахувала футболкою з написом «встань і чини опір» (Rise and Resist) - назвою політичного руху проти американського лідера, передає abcnews.go.com.

У своєму Twitter Rise and Resist написало, що дії Окума не пов'язані з заходами організації.

Раніше в той же день поліція також заарештувала на острові сімох членів руху, які проводили біля статуї демонстрацію проти політики «нульової терпимості» щодо мігрантів.

Про початок політики до порушників міграційного законодавства США оголосили в квітні. Мігрантів, які прибули в Штати з дітьми, розлучали: затриманих батьків притягували до кримінальної відповідальності, а їх дітей відправляли в спеціальні центри. Законодавство США забороняє заарештовувати дітей.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, сша, мітинги, статуя свободи, поліція
В тему