На допомогу прийшли рятувальники, які відбуксирували легковик пожежним автомобілем на дорогу.
До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в Житомирі на одному з провулків чоловік на легковому автомобілі «Мерседес» потрапив у провалля. Інформує ДСНС України у Житомирській області.
Як зазначили у відомстві, водій припаркував транспортний засіб біля паркану. Через деякий час він захотів виїхати до магазину, але йому це не вдалося. Легковик повністю застряг у багнюці. Чоловік викликав на поміч рятувальників.
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi_mob.jpg)
По прибуттю бійців ДСНС до місця виклику, автівка повністю просіла днищем у ґрунті. Через погіршення погодних умов земля наповнилась вологою на кілька метрів вглибину і усі спроби водія вибратися з кювету самотужки виявились марними.
Рятувальники за допомогою тросу відбуксирували легковик пожежним автомобілем на дорогу із провалля.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.