2 Липня 2018
Новини

Про що домовилися між собою українські політики та як купуються місця у партіях

Про що домовилися між собою українські політики та як купуються місця у партіях

Колишній журналіст і новоспечений політик Дмитро Гнап вважає, що виборча реформа допоможе викорінити політичну корупцію. 

«Це взагалі одна з найпотрібніших речей, при чому вона важлива не тільки в плані оновлення влади. Вона  дає можливість нам вибити один з наріжних каменів корупції»,  – переконаний Гнап.

Як доказ цього екс-журналіст приводить у приклад своє останнє розслідування «Клуб книголюбів», у якому йдеться про секретні домовленості українських політиків. Крім того, Дмитро згадує розслідування «Вільна каса БПП», в якому викриває, як народні депутати купують місця в закритих партійних списках.

Про це він розповів в  інтерв’ю vybory.pravda.com.ua спецпроекту «Вибори вибори»

«Типовий приклад – Олександр Грановський, депутат від БПП, який у багатьох негідних речах підозрюється, –  розповідає журналіст. – За інсайдерською інформацією, старший партнер Грановського, бізнесмен Адамовський заплатив 5 млн доларів за те, щоб Грановський потрапив у списки БПП. Ці гроші треба було якось відбивати. І що ми бачимо? Через 2 роки на ринку з'являється дуже сумнівна, підозріла фірма «Трейд Коммодіті», яка починає постачати пальне для Міноборони, для Національної гвардії, для МВС. І зрештою, виявляється, що за цією прокладкою стоїть пан Адамовський. У фірми на 8 мільярдів тендерів, а Міноборони ще жаліються на низьку якість пального».

Недосконалі виборчі правила, на думку Дмитра, загрожують національній безпеці України.

Нагадаємо, нещодавно відомий журналіст-розслідувач Дмитро Гнап заявив, що залишає журналістику та йде в політику. Він збирається взяти участь у праймеріз перед президентськими виборами та балотуватися до Верховної Ради.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, вибори, реформа, дмитро гнап
В тему