24 Червня 2018
Новини

У Луцьку другий етап PROUDRS: драйв, швидкість, екстрим (фото)

У Луцьку другий етап PROUDRS: драйв, швидкість, екстрим (фото)

Понад 50 пілотів надпотужніших та неймовірно швидких дрегстерів з України та не тільки демонструють глядачам всю свою міць на Луцькому військовому аеродромі.

Там зібралося кілька сотень лучан та гостей, які спостерігають за неймовірно драйвовим видовищем.

Сьогодні тут відбувається  другий етап PROUDRS, що організовує Вінницька федерація дрег-рейсингу та дріфту і Андрій Гальчинський.

Завдяки співпраці організаторів з командуваням Повітряних сил України і Луцькою міською радою, Професійна Українська дрег-рейсинг серія, а також Чемпіонат України з мото-дрегрейсингу завітали саме на Волинь. 

Нагадаємо, дрег-рейсинг - це заїзд на 402 метри, де головне – якнайшвидше проїхати дистанцію та показати найкращий час. Також у парних заїздах, звісно, потрібно виграти у суперника.

У дрег-рейсингу приймають участь спеціально підготовлені автомобілі, які називаються дрегстерами. Потужність машин до 10 000 кінських сил. Розгін до першої сотні 0.4 секунди. За 402 метри дрегстери розганяються до 530 кілометрів на годину. Це рівень світового дрегрейсингу.

В Україні є дрегстери потужністю від 1000 до 4000 тисяч кінських сил з розгоном до першої сотні 0.8 секунди та з набором швидкості до 350 кілометрів на годину. І всі такі машини та мотоцикли приїдуть у Луцьк вже 24 червня на аеродром (вул. Ківерцівська, 85). На PROUDRS спортсмени змагатимуться у п’яти класах автомобілів та трьох класах мотоциклів. Отже вісім класів та потужна боротьба в кожному класі очікує глядачів.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, дрифт, Фото
В тему