21 Червня 2018
Новини

Лучан на ніч закриють у справжній тюрмі

Лучан на ніч закриють у справжній тюрмі

У ніч з 22 на 23 червня в обласному центрі Волині відбудеться акція «Ніч у Луцькій тюрмі».

Дійство відбуватиметься в одній з камер Луцької тюрми та проходитиме у реконструйованій атмосфері тих часів. Захід організований з метою вшанування пам’яті в’язнів, яких жорстоко розстріляли у червні 1941 року органи НКВС, у місті Луцьк. Повідомили в Центрі національно-партіотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьку.

«Луцька тюрма – це територія колишнього Окольного Луцького замку, де розташований монастир Бригіток – пам’ятка архітектури національного значення, це комплекс споруд, куди входили центральний храм, келії і господарські приміщення. Ця пам’ятка пов’язана з сумними і трагічними подіями в житті міста та всієї Волині, які увійшли в історію, як розстріл в’язнів органами НКВС 23-24 червня 1941 року. Запрошуємо до участі у акції усіх, хто має бажання випробувати себе, покращити знання про ці події та вшанувати пам’ять загиблих», - зазначають організатори.

Збір на акцію «Ніч у Луцькій тюрмі» розпочнеться 22 червня о 21:00 за адресою вул. Кафедральна, 16. Під час проведення заходу учасникам заборонено користуватися мобільними телефонами, вживати принесену з собою їжу, напої. На акцію потрібно взяти теплі речі, карімати, ковдри (можна спальники).

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк
В тему