18 Червня 2018
Новини

Ще один фаворит ЧС-2018 зазнав невдачі

Збірна Бразилії у стартовому матчі не зуміла переграти Швейцарію. Гра закінчилася з рахунком 1:1.

«Селесао» вийшли вперед на 20 хвилині протистояння - Філіпе Коутіньо вдався неймовірний удар з-за меж штрафної, з яким не зумів впоратися голкіпер швейцарської команди - Ян Соммер. prosport.tsn.ua.

Як зазнає видання, але Швейцарія не знітилася та вже на початку другої половини зустрічі зуміла відновити паритет у зустрічі - Стівен Цубер відгукнувся на подачу з кутового у виконанні Джердана Шакірі та відправив ігровий знаряд точно за призначенням.

Команда Тіте намагалася здобути три бали, проте удари у цей вечір летіли зовсім не туди, куди було потрібно. Зазначимо, що у цьому матчі взяли участь двое екс-футболістів донецького «Шахтаря» - Вілліан та Фернандіньо. Перший вийшов у стартовому складі та відіграв увесь поєдинок, а другий - з'явився вже на 60 хвилині зустрічі.

Нагадаємо, що раніше справжню сенсацію створила Мексика, яка обіграла чинного чемпіона світу - збірну Німеччини. Також

Аргентина несподівано зіграла внічию з Ісландією, Мессі не забив пенальті дещо несподіваним був результат у матчі Аргентина - Ісландія.

Наступні поєдинки на Мундіалі збірні Швейцарії та Бразилії проведуть 22 червня.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, футбол, футбол, спорт