15 Червня 2018
Новини

На Волині кожен п’ятий лічильник - зношений

На Волині кожен п’ятий лічильник -  зношений

Лише за п’ять місяців цього року непридатними визнано майже 1900 побутових лічильників газу.

ПАТ «Волиньгаз» з початку року провело більше  7 000  планових повірок лічильників газу спільно з представниками державного підприємства «Волиньстандартметрологія». Результати повірок приладів показали, що 23,4 % лічильників непридатні до подальшої експлуатації через зношеність лічильного механізму або значну похибку вимірювання. Окрім того, виявлено майже 90 фактів втручань в роботу приладів обліку. Про це інформує прес-служба відомства.

«Щоденно на спеціальному обладнанні повіряється 100 лічильників газу. З них кожен сьомий - непридатний до подальшої експлуатації, через зношеність лічильного механізму або значну похибку вимірювання», - каже провідний інженер з метрології ПАТ «Волиньгаз» Ігор Зінчук.

Повірка приладів обліку здійснюється в сервісному центрі ПАТ «Волиньгаз» у присутності представників Держспоживстандарту. Якщо за результатами перевірки в лічильнику не виявлено жодних порушень, то прилад вважається справним та повертається споживачу. Якщо ж прилад обліку визнано непридатним, споживачу необхідно звернутися в газове господарство для вирішення питання щодо його заміни.

«Періодична повірка лічильників газу проводиться безплатно для споживача. Але деякі споживачі відмовляють газовикам  в доступі у своє помешкання для зняття лічильника на повірку. Найчастіше така відмова пов’язана із втручанням людей у роботу приладу для зменшення його показань», - додає Ігор Зінчук.  

За п’ять місяців цього року фахівці «Волиньгаз» зафіксували майже 90 фактів незаконних втручань у роботу приладів обліку.

 

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, волиньгаз
В тему

Останні матеріали