11 Червня 2018
Новини

У Луцьку туристичний сезон стартував по-князівськи (фото)

У Луцьку туристичний сезон стартував по-князівськи (фото)

До відкриття туристичного сезону та з нагоди річниці з’їзду європейських монархів 1429 року у місті відбувся фестиваль середньовічного духу «Князівський бенкет».

На один день Луцьк поринув у часи величних монархів, відважних лицарів, прекрасних дам та менестрелів.

Князівський бенкет цього року вкотре відбувся на Замковій площі нашого міста. Саме тут князю Вітовту повернули ключі від брами Луцького замку, а він оголосив, що імператор Священної Римської імперії Сігізмунд доручив йому розпочинати підготовку до з’їзду європейських монархів у древньому Лучеську.

Загалом, фест розпочався із театралізованого дійства, під час якого сам князь Вітовт (Андрій Зубенко) запросив лучан приєднатися до святкового бенкету. Монарх зі своєю свитою пройшов центральною пішохідною вулицею міста. Зокрема, його супроводжували лицарі із клубу історичного середньовічного бою «Айна Бера», ансамбль старовинної та народної музики «Kings and Beggars», актори театру «ГаРмИдЕр» та Волинського обласного академічного театру ляльок, а також лучани у власному вбранні на історичну тематику.

Присутніх частували пухким медівником, приготовленим за стародавньою рецептурою. На локації фестивалю можна було зустріти народних ремісників та митців, що долучилися до святкової ярмарки.

Також у програмі фестивалю: лицарські бої, конкурс на кращий середньовічний костюм, вогняна містерія, середньовічна містика і алхімія, парад чорних котів, майстер-класи. Організатори заходу — управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, фестиваль, туристи, Фото
В тему