8 Червня 2018
Новини

У McDonald’s вкотре скорочують персонал

У McDonald’s вкотре скорочують персонал

Найбільша у світі мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s планує масштабні скорочення персоналу з метою економії витрат на суму близько 500 мільйонів доларів до 2019 року.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Зокрема, компанія планує скоротити кількість рівнів корпоративного управління з восьми до шести. На думку керівництва, окрім економії коштів, це призведе до спрощення системи управління корпорацією.

«Я розумію, що зміни будуть складними та означатимуть звільнення деяких співробітників», – зазначив президент компанії Кріс Кемпчинські.

В той же час, про кількість людей, яких скоротить компанія, поки що не повідомляється.

Нагадаємо, McDonald’s – найбільша у світі мережа фаст-фудів, яка працевлаштовує близько 235 тисяч людей у всьому світі. Рішення про скорочення ухвалене у зв'язку з тісною конкуренцією компанії на ринку фаст-фудів у США. Наприклад, один з конкурентів McDonald’s Burger King продає 10 наггетсів за $1,69. Такі акції підвищили продажу компанії на 4%.

«Якби McDonald’s міг діяти так само, то не було необхідності в звільненні персоналу», – стверджує Говард Пенні, генеральний директор компанії Hedgeye Risk Management.

При цьому він зазначає, що попередні звільнення позитивно позначилися на компанії і значно підвищили її ефективність. Результатом цього стало подорожчання акцій компанії на 4,4% в минулий четвер.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, звільнення
В тему