5 Червня 2018
Новини

Лучанам розповіли, як отримати грант та підтримку ЄС на реалізацію суспільних ініціатив

Лучанам розповіли, як отримати грант та підтримку ЄС на реалізацію суспільних ініціатив

5 червня до Луцька прибула делегація Представництва Європейського Союзу в Україні з офіційним візитом, організувавши низку інформаційних заходів.

У бізнес-центрі «Директорія» відбулася презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС для представників неурядових організацій, осіб, зацікавлених у подачі заявок на гранти та проекти ЄС. Під час заходу представили пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд програм Євросоюзу, зокрема освітніх, інформаційних та культурних бізнес-проектів. Крім того, відбулась презентація діяльності Інформаційного центру ЄС, який працює у Луцьку на базі Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

З-поміж інших заходів передбачено проведення тренінгу для громадських організацій, публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні», брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу, семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі».

– Наша мета – розповісти про можливості співпраці з ЄС в Україні або на міжнародному рівні, – розповіла Радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Вікторія Давидова. – На сьогодні Євросоюз надає безпрецедентну допомогу Україні, великі кошти виділяються саме зараз. Такі обсяги фінансування не існуватимуть постійно. ЄС надає велику підтримку із проведення реформ, розвитку співпраці, програм, які можуть бути корисними навіть просто для кожного громадянина України.

Вікторія Давидова розповіла, які перспективи відкриває угода про співпрацю із ЄС для кожного українця, а також про ресурси, які дозволяють скористатися необхідною інформацією, адже немає лише одного ресурсу, який розповідає про всі програми і гранти ЄС.

Насправді сьогодні ЄС відкриває практично необмежені можливості для кожного, хто має оригінальні ідеї й бачення того, як їх реалізувати.

На Волині вже сьогодні діють проекти різного напрямку, освітні, культурні та чимало інших. Присутнім розповіли, як саме оформити заявку на участь у конкурсі та гранті та про подальші дії для реалізації своїх ідей.

Серед програм підтримки ЄС – доволі цікаві пропозиції, участь у яких можуть брати навіть підприємці-початківці, ідеї яких можуть стати реальністю. Серед таких – програма COSME, бюджет якої – 2,3 млрд євро. Також проект COSME дає можливість знайти бізнес-партнера у ЄС із допомогою реєстрації у європейській мережі. Також малий і середній бізнес може отримати необхідні консультації та кредити для виходу на європейський ринок.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, делегація, презентація, євросоюз
В тему

Останні матеріали