31 Травня 2018
Новини

Волинян за вирощування маку штрафуватимуть майже на 2 тисячі гривень

Волинян за вирощування маку штрафуватимуть майже на 2 тисячі гривень

Операція «Мак» триватиме по 27 вересня.

На території Волинської області в рамках загальнодержавної операції під умовною назвою «Мак» поліція проводить заходи, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку і конопель, недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження. Інформує сектор комунікації поліції Волинської області.

Поліція вкотре нагадує, що за незаконний посів маку та коноплі передбачені адміністративна та кримінальна відповідальності. Згідно зі ст. 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин чи конопель у кількості до десяти рослин – тягнуть за собою накладення штрафу до 1,7 тис. грн з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин.

Читайте також: Волинські поліцейські знищили наркотики

Крім того, відповідно до ст. 310 Кримінального кодексу України, незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п’ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин караються, зокрема, обмеженням волі на строк до трьох років.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, кримінал, наркотики, штрафи, поліція
В тему