11 Травня 2018
Новини

П’яний дебошир кілька годин поспіль тероризує луцьких квітникарок

П’яний дебошир кілька годин поспіль тероризує луцьких квітникарок

Із самісінького ранку на проспекті Соборності, де продають штучні квіти, п’яний чоловік лається, весь час голосно розмовляє та вигукує непристойності.

Таку поведінку продавчині квітів утомилися терпіти, а тому викликали патрульну поліцію.  Два представники поліції, що прибули на місце події, лишень розводять руками. Вони стежать, аби дії хулігана не переросли у бійку. У наркодиспансер правоохоронці його не можуть забрати, оскільки той «ще тримається на ногах, хоча й видно, що хильнув добряче».

Натомість продавчині обурюються: кажуть, сьогодні це не вперше чоловік, а тепер ще і його подружка влаштовують подібне. Просто нині торговці квітами вже втратили терпіння. Причому одна з продавщиць розповіла, що, будучи зовсім п’яним, цей чоловік показує непристойні жести, а поряд ходять діти, яких це лякає.

Подібною поведінкою обурюються і працівники сусідніх офісів, які змушені навіть вікна зачиняти, щоб не чути п’яного галасу та «розбірок».

На момент, коли наш журналіст прибув на місце події, п’яний дебошир із подружкою відійшли подалі, але не перестали огризатися до присутніх та представників поліції.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, алкоголь, поліція
В тему