11 Травня 2018
Новини

Лучан запрошують на «Лемент і легіт»

Лучан запрошують на «Лемент і легіт»

У Луцьку книгарня «Є» та видавництво «Смолоскип» запрошують на перформанс і презентацію книжки поезій Ірини Загладько «Лемент і легіт».

Захід відбудеться у п'ятницю, 11 травня. Початок о 18.00.

«Лемент і легіт» - перша збірка Ірини Загладько. Проте це не нове ім'я в сучасній українській літературі. Вірші, які раніше з'являлися в літературних часописах чи блогах, лунали зі сцен фестивалів, демонструвалися у форматі відеопоезії чи медіаперформансів, нарешті знайшли своє місце під однією обкладинкою. Так, у поєднанні з химерно-ліричними колажами Анастасії Старко, з'явилася книга-гербарій, де кожен вірш - і рослина, і символ, і жест водно­час. А тому тут трапляється поезія запашна й різка, солодкава й гірка, отруйна й снодійна, легка, як подих, чи важка, як крик.

Довідково:

Ірина Загладько — письменниця, перекладачка, авторка літературно-мистецьких проектів. Народилася в місті Луцьку на Різдво. За освітою — фізик-теоретик. Свого часу стала фіналісткою літературного конкурсу «Молоде вино», конкурсу відеопоезії«Грак», перекладацького конкурсу «Метафора». 2017 року — лауреатка 2 премії від видавництва «Смолоскип».

Займається синтезом літератури з іншими видами мистецтва — візуальним, музичним, перформативним. Працює у Львові у сфері інформаційних технологій та перекладає з німецької.

Адреса Книгарні «Є»: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 30. Вхід вільний.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, книги, презентація
В тему