7 Травня 2018
Новини

Театр з Володимира-Волинського отримав Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі

Театр з Володимира-Волинського отримав Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі

Володимир-Волинський Народний аматорський театр «Відродження» імені Богдана Берези, режисером якого є Олена Шарко, став переможцем Всеукраїнського фестивалю «Злата-Фест. Золоті таланти України», що проходив у Клевані 5-6 травня.

Володимирчани зуміли не тільки проявити свою акторську майстерність, а й завоювати прихильність журі та глядачів, посівши перше місце та завоювавши Гран-прі фестивалю.

Окрім того, нагороди чекали на акторів у окремих номінаціях, яких налічувалось вже вісімнадцять. Зокрема, призове місце у номінації «Акторська майстерність» отримала Анджела Потапова, друге - «Вокал» посіла Яна Роман, а третє у номінації «Дебют» дісталось Оксані Трикуш.

Театр «Відродження»  імена Богдана Берези та його учасники мають подяки та дві медалі від командування військової частини, до якої неодноразово навідувались з концертами у зону ООС, і у якій служить син пані Олени, – Андрій. Окрім того, колектив потоваришував з РБК у Волновасі. І тепер колеги зі сходу приїздять і на Волинь з виступами.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, володимир-волинський, театр, фестиваль
В тему

Останні матеріали