7 Травня 2018
Новини

7 травня: кого привітати з днем ангела

7 травня: кого привітати з днем ангела

Цього дня відзначають іменини Олексій та Валентин.

Як ім’я вплинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?

ОЛЕКСІЙ

Ім’я Олексій у перекладі з давньогрецької мови означає «захисник», «той, що оберігає». У слов’янських народів вживалися й інші форми цього імені: Алексій, Лексей, Ляксей, Олексей, Олекса, Алекса, Алесь, Олесь, Лесь. Алекса також є самостійним ім’ям. У імені Олексій існує рідковживана жіноча форма – Олексин, яка була запозичена з французької мови. В сучасності стало вживатись інше жіноче ім’я, утворене від імені Олексій, – Алексія. Олексій може похвалитися досить розвиненою інтуїцією. Але в досягненні своїх бажань йому допомагає не тільки вона, а й властиві йому активність і воля. Олексій уміє оцінювати свої сили. Якщо він упевнений у своєму успіху, то буде йти до переможного кінця, а якщо благополучний результат видається чоловікові сумнівним, то, найімовірніше, він відмовиться від своїх спроб. Поступливий характер Олексія допомагає йому щасливо будувати своє сімейне життя. Творчі здібності дають широкі перспективи, але Олексій дуже гидливий і тому відмовляється від багатьох вдалих ідей. Найбільше у своєму житті він цінує батька, слідом ідуть діти Олексія. Маленький Олексій дуже доброзичливий. Льоші важливо в будь–якій справі досягати найкращих результатів. У хлопчикові говорить вроджене честолюбство. Іноді ця риса спить, і тоді Льоша стає ледачим і бездіяльним. Олексій не належить до величних і видатних людей. Він звичайний чоловік, ніжний з тими, кого любить, і надійний для своїх друзів. Він не позбавлений прекрасних якостей, але всі вони виражені не яскраво. Непогано пристосований для повсякденного життя, але сильні пристрасті й несподівані повороти долі не для нього. Олексій часто тікає від дійсності при найменшій невдачі. Він заглиблений у себе, багато фантазує. Не любить засудження й легко виправдовує себе, вигадуючи пояснення своїм вчинкам. Розум і інтуїція Олексія швидше жіночого типу, ніж чоловічого. Він уважний до дрібниць, має хорошу пам’ять, відрізняється допитливістю. Олексій незмінно шанобливий зі своїми батьками. У відносинах із жінками цей чоловік цінує акуратність і охайність своєї обраниці. Чутливість і вразливість Олексія приваблюють до нього багато прихильниць, тому перемоги над протилежною статтю він здобуває легко і часто. Проте Олексій – вірний чоловік, що ставиться до дружини часом занадто довірливо. Особливих захоплень у чоловіка з ім’ям Олексій немає. Його можна назвати людиною справи, якщо лінь не взяла в ньому гору. Він не позбавлений творчих здібностей, які можуть допомогти стати хорошим художником, актором, письменником. Професії, пов’язані з точною наукою, також підходять Олексію. Одноманітна робота не дуже подобається йому, але старанно виконувати він буде і її. Якщо у носія імені виникне на те бажання, то він зможе добитись успіхів і в спорті, і в бізнесі, і в виробництві, заробивши цим собі становище в суспільстві.

 

ВАЛЕНТИН

Ім’я Валентин має латинське коріння й означає «здоровий», «сильний», «міцний». Дуже часто Валентин відрізняється своєю оригінальністю. У нього може проявитися подвійність натури: від нетерплячого, імпульсивного, дратівливого і запального Валентина сьогодні завтра уже нічого не залишиться – це вже буде спокійний, м’який чоловік з усіма задатками дипломата.

Він може бути дуже уважним, сумлінним, ласкавим і готовим присвятити всього себе вам, щоб була згода серед близьких, у той час як в інших випадках Валентин ховається за крижаною стіною мовчання та байдужості.

Валентин дуже любить свою сім’ю, розуміє, що істотно залежить від неї. Але йому потрібні постійні докази того, що його люблять, він потребує впевненості й підтримки, тому що при найменшому емоційному шоці Валентин здатний закритися в своїй оболонці. Незважаючи на свою товариськість, Валентин, проте, цінує близькість і духовне єднання. Він дуже хоче бути коханим і бажаним. Валентин може бути надзвичайно ерудованим, навіть якщо він самоучка.

Коли справа доходить до любові, то ніжність має дуже важливе значення для цього чуттєвого чоловіка. Валентин часто знаходить своє покликання в творчих професіях, але кар’єра в соціальній сфері також йому не чужа (медицина, психологія, соціологія). З нього вийде непоганий керівник, але ось виявляти потрібну іноді жорсткість на роботі Валентину буде дуже важко.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, день ангела
В тему