5 Травня 2018
Новини

Жінку, яка працювала на полі, вбила блискавка

Жінку, яка працювала на полі, вбила блискавка

Трагедія трапилася 1 травня близько 17 години вечора. 52-річна мешканка Зборівщини працювала на земельній ділянці неподалік власного помешкання, коли раптово розпочалася гроза.

Про подію повідомляють Тернопільські ЗМІ.

Розряд блискавки влучив просто у голову жертви. Жінку на полі помітила сусідка та покликала на допомогу, однак допомогти потерпілій медики не змогли.

Відомості про подію внесено до єдиного реєстру розслідування злочинів, згідно статті 115 Кримінального кодексу України, повідомляють у поліції.

Слід пам’ятати що громовиця зазвичай б’є у найвищу точку на своєму шляху. Самотня людина у полі – це і є та найвища точка. Ще страшніше опинитися під час грози на одинокому пагорбі. Якщо ви все ж таки лишилися в полі під час грози, сховайтеся в будь-якому можливому заглибленні: канавці, улоговинці, сядьте навпочіпки та нахиліть голову.

Не можна ховатися під високі дерева, особливо поодинокі, найбільш небезпечними з них є дуб, тополя, ялина та сосна. Дуже рідко блискавка влучає у вербу і клен, а найменш вірогідна її атака на кущі. Від грози не потрібно бігти. Ідіть до сховища повільно, схилившись якомога нижче, а краще – навприсядки.

Небезпеку несуть металеві предмети, тому біля зупинок та стовпів також не варто ховатися У жодному разі не слід пересуватися на велосипеді, мопеді або мотоциклі, навіть триматися за них. Небезпечні також і металеві прикраси на тілі.

Небезпечними можуть бути спроби розмовляти під час грози по мобільному телефону. Апарат досить сильний магніт для блискавок, оскільки постійно зв’язаний із вишкою. Найкраще під час грози мобільники вимикати.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, блискавка, смерть, тернопіль
В тему