5 Травня 2018
Новини

Дітей, які постраждали у пожежі на Волині, лікуватимуть у США

Дітей, які постраждали у пожежі на Волині, лікуватимуть у США

Губернатор Волинської області Олександр Савченко заявив, що хлопчиків, які мало не загинули у пожежі у селі Черемошне, можуть відправити на лікування до США.

Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Нагадаємо, у селі Черемошне Ковельського району троє дітей ледь не згоріли живцем. Дітей доставили в обласну дитячу лікарню. Вже у медичному закладі помер найменший хлопчик. Ще двоє дітей наразі у реанімації.

Інформацію підтвердив головний лікар Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання Сергій Ляшенко.

Дитина пішла із життя під ранок 5 травня. Інші двоє малюків перебувають у стабільно критичному стані. За словами медика, у дітей починається найважчий період боротьби. Вирішальними для хлопчиків стануть найближчі 48 годин, під час яких намагатимуться покращити динаміку поточного стану.

Олександр Савченко, який відвідав реанімацію, де перебувають наразі хлопчики, заявив, що на їх лікування додатково виділили 190 тисяч гривень з обласного бюджету. А також додав, що дітей хочуть відправити на лікування до Америки.

«Доручив головному лікарю доповідати мені про стан дітей щогодини. Мав розмову з двома народними депутатами України про можливість відправлення дітей на лікування до Сполучених Штатів Америки.

Але, звичайно, лише після того, як стан дітей стабілізують і їх можна буде перевозити санітарною авіацією», – зазначив голова ОДА.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, пожежа, діти, лікування, сша
В тему