27 Квітня 2018
Новини

Кенсінгтонський палац проколовся, розсекретивши ім’я третьої дитини принца Вільяма

Кенсінгтонський палац проколовся, розсекретивши ім’я третьої дитини принца Вільяма

Журналісти на офіційній інтернет-сторінці монаршої родини вишукали найбільший натяк на ім’я новонародженого сина герцога та герцогині Кембриджських.

Британські журналісти відкопали сенсацію: схоже, їм вдалося розсекретити ім’я новонародженого сина монаршої пари – наслідного принца Вільяма та Кейт Міддлтон.

Як стверджують медіарозслідувачі, хлопчика, якого онукові британської королеви дружина народила чотири дні тому, 23 квітня, назвуть Альбертом. Про це пише видання «Метро».

Британці нетерпляче перечікують традиційний період мовчання, впродовж якого їм не розкривають імені новоявленого королівського нащадка. Проте в той час, як Кенсінгтонський палац вичікує інтригуючи паузу з офіційною заявою на цей рахунок, адміністратори сайту прес-служби монаршої родини, схоже, припустилися серйозного промаху.

Букмекери з перших місяців вагітності Кейт Міддлтон робили високі ставки на те, що в разі народження сина пара назве його Альбертом ­ – на честь справжнього імені великого прадіда Вільяма – короля Георга VI, першим іменем якого було насправді не Георг, а Альберт. І от працівники ЗМІ отримали майже неспростовне підтвердження цих здогадок. Вони помітили, що на веб-сайті королівської сім’ї була створена нова сторінка з адресою royal.uk.

Якщо ж спробувати «вбити це посилання у пошукову систему, то відобразиться сторінка Кенсінгтонського палацу з повідомленням «Доступ заборонено». А це означає, що сторінка з такою назвою усе ж була створена, лишень наразі користування нею заблоковане. Коли ж зробити спробу ввести інші імена з перших рядків букмекерських ставок, скажімо Александер чи Джеймс, то просто з’явиться напис «Сторінку не знайдено».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, великобританія, кейт міддлтон, принц вільям, діти
В тему