25 Квітня 2018
Новини

У Луцьку продаж наркотиків рекламують у публічних місцях

У Луцьку продаж наркотиків рекламують у публічних місцях

На вулицях Луцька з'явилася реклама інтернет-магазинів із продажу наркотичних препаратів. Листівки розклеєні в публічних місцях, де їх можуть побачити і неповнолітні.

Лучанка Тетяна Лищук обурена тим, що в Луцьку на одному з гаражних кооперативів діти знайшли оголошення з продажу наркотиків. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

“Принесли діти «цікаві наклейки» які були наліплені в одному з гаражних кооперативів. Чи я щось не розумію? Чи зараз вже так легко це все робиться?”, – йдеться у дописі.

“А якщо підлітків все ж зацікавить, що ж це таке. Наслідки будуть. Як боротись? На сайті тупо замовляєш товар. І все. Ніби як купуєш по інтернету чай, чи каву. Дожились”, – обурюється лучанка.

У коментарях до допису лучани пишуть, що теж бачили такі оголошення.

“В себе знайшла таку ж саму над домофоном. Розклеювали в обідню пору 12-13.00 год. 11.04.18р. Коли діти повертаються з школи або йдуть гуляти”, – пише Инна Л.

“А це – на навчальному закладі. Було..”, – Dana Andrushchak.

На самому ж сайті є інформація про те, що у Луцьку можна замовити так званий «фен» (жаргонна назва амфетаміну, - ред.), а також популярну «Альфу» (синтетичний стимулятор потужної дії, який доволі дешевий у виробництві, - ред.).

Магазин працює через схему «закладок»: покупець оплачує вартість наркотику через систему платежів EasyPay, після чого йому повідомляють, де лежить захований придбаний товар.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, наркотики, реклама
В тему

Останні матеріали