12 Квітня 2018
Новини

Волинь - серед регіонів з найменшою кількістю підприємств

Волинь - серед регіонів з найменшою кількістю підприємств

Держстат опублікував звіт щодо кількості офіційно зареєстрованих юридичних осіб за областями.

Судячи з даних Державної служби статистики, чи не найменша кількість офіційно зареєстрованих юридичних осіб різних організаційних форм (фермерське господарство, приватні, державні, казенні, комунальні підприємства і т. д.) – у Волинській області.

Так, станом на 1 квітня поточного року, згідно зі статистичними даними, на Волині зареєстрована 20 521 юрособа. Це одна з найнижчих цифр серед усіх областей України – друга позиція з кінця. Гірші показники лише у Чернівецької області – 15 299. Загалом у нашій державі зареєстровано 1 247 161 підприємство.

Лідерські позиції, природно, у центральних та східних регіонів: на першому місці – Дніпропетровщина із 94 906 підприємствами, на другому – Донеччина (87 062). Третю сходинку посіла Одещина – 76 949 юросіб. На Київщині (якщо не враховувати дані столиці) юридичних осіб зареєстровано дещо менше – 63 945, зате у самому місті Києві їх на сьогодні аж 283 901.

Задніх, поряд із Чернівецькою і Волинською областями, пасуть Чернігівщина та Тернопільщина, де зареєстровано відповідно 21 379  та  20 820 юридичних осіб.

Дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему

Останні матеріали