11 Квітня 2018
Новини

Сотня людей померла, отруївшись нелегальним алкоголем

Сотня людей померла, отруївшись нелегальним алкоголем

В Індонезії за останній місяць близько сотні людей загинули через вживання контрафактного алкоголю, передає The Assosiated Press із посиланням на індонезійську владу.

За словами представника поліції Західної Яви Трунеудо Андік, від отруєння підробленим спиртним у провінції померли понад 45 осіб, ще 31 людина – в столиці Індонезії Джакарті, більш як 90 людей були госпіталізовані в Сікаленгка, що провінції Бандунг. Загалом від отруєння алкоголем померло, за різними даними, від 80 до 100 осіб.

Основною причиною отруєння називають метанол – побічний продукт при виготовленні алкогольного сурогату.

Глава госпіталю в Сікаленгка Яні Сампо повідомила, що в державній медичній установі, куди доставили 93 людини з алкогольним отруєнням, є всього 19 ліжок, тому пацієнтів доводиться розміщувати в сусідніх лікарнях.

«Всі пацієнти надходять з утрудненим диханням, помутнінням свідомості і погіршенням зору», – заявила індонезійському телебаченню лікар у державній лікарні в Сікаленгка.

За даними видання, індонезійська влада пов’язує таку високу смертність від контрафактного алкоголю з тим, що виробництво нелегального спиртного стало поширеним бізнесом у країні після введення в 2015 році високих податків на легальний алкоголь. На цей момент поліція заарештувала сімох підозрюваних у виготовленні та продажі підробленого високоградусного пійла.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему

Останні матеріали