31 Березня 2018
Новини

У Кемерово гендиректора ТЦ "Зимова вишня" взято під арешт

У Кемерово гендиректора ТЦ

Заводський районний суд Кемерова заарештував гендиректора ВАТ Кемеровський кондитерський комбінат (власник ТРЦ Зимова вишня) Юлію Богданову. 

"Суд постановив клопотання слідчого задовольнити, обрати щодо Богданової запобіжний захід у вигляді ув'язнення на термін попереднього слідства, до 25 травня 2018 року", - сказав суддя Дмитро Бунтовський.

Жінці інкримінують порушення вимог пожежної безпеки, що призвело до смерті двох і більше осіб. При цьому, її підлеглі неодноразово повідомляли про недоліки системи протипожежної безпеки ТРЦ, але вона не вживала жодних заходів. Пише Кореспондент.
 

Богданова повідомила, що має намір оскаржити арешт.

Ще минулої середи було заарештовано  низку інших відповідальних за трагедію осіб. Зокрема, це техдиректор ТРЦ Зимова вишня Георгій Соболєв, керівник Надія Судденок; Олександр Нікітін та Ігор Полозіненко - співробітник і керівник компанії; системний інтегратор, що займалася обслуговуванням пожежної сигналізації в ТРЦ; охоронець Сергій Антюшін, який не включив систему оповіщення про пожежу.
 
Нагадаємо, 25 березня сталася пожежа в ТРЦ Зимова вишня в Кемерові. За офіційними даними, під час пожежі загинули 64 людини, в тому числі понад 40 дітей. За неофіційною інформацією, загиблих може бути більше.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему