30 Березня 2018
Новини

Білорус намагався ввезти в Україну забагато ліків

Білорус намагався ввезти в Україну забагато ліків

Волинські митники у пункті пропуску «Доманове» в рейсовому автобусі Брест – Ковель виявили 320 упаковок ампул медичного засобу «Мукосат-Белмед». Їх намагався провезти на митну територію України пасажир, громадянин Білорусі.

Ліки містились у чорних поліетиленових пакетах без ознак приховування і були складені у господарську сумку в багажному відділенні.

Як роз’яснює прес-служба Волинської митниці ДФС, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України лікарських засобів та спеціального дитячого харчування», на одну людину можна ввозити не більше від п'яти упаковок кожного найменування лікарських засобів (крім тих, що містять наркотичні чи психотропні речовини).

Якщо на курс лікування громадянина потрібно більше ліків, то їх можна ввезти, але в кількості, що не перевищує вказану в наявному в особи рецепті на такий лікарський засіб, виданому на ім'я цієї особи і завіреному печаткою лікаря та установи охорони здоров'я.

Читайте також: Білорус намагався провезти на Волинь кокаїн

Тож громадянину залишили 5 упаковок медичного засобу, а решту – 315 блістерів з 10 ампулами по 2 мл у кожній – тимчасово вилучили до рішення суду. Вартість товару – 64 134 грн.

Санкція статті 472 Митного кодексу України передбачає за такі дії білоруса накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему