27 Березня 2018
Новини

Уже 150 російських дипломатів видворять з 26 країн світу

Уже 150 російських дипломатів видворять з 26 країн світу

Країни вчиняють такі дії на знак солідарності з Великобританією.

Ради Європи від 23-24 березня 2018 року кваліфікувала інцидент у Солсбері як загрозу колективній безпеці та міжнародному праву. Пишуть ЗМІ.

Нагадаємо, нещодавно екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля і його дочку виявили без свідомості на лавці в парку міста Солсбері на півдні Великобританії.

Ситуація навколо їхнього отруєння призвела до дипломатичного конфлікту між Британією і Росією. Лондон офіційно звинуватив Москву в причетності до отруєння Скрипаля, його дочки та поліцейського. Підставою для звинувачень стали, як заявляє офіційний Лондон, сліди нервово-паралітичної речовини «Новачок» російського виробництва.

Відтак, уряд Великобританії оголосив про видворення 23 російських дипломатів і припинення контактів з Росією на високому рівні. У відповідь Росія вислала 23 британських дипломата.

У США ухвалили рішення вислати 60 російських дипломатів і закрити Генеральне консульство РФ в Сіетлі. Президент Петро Порошенко заявив про видворення з України 13 російських дипломатів.

У Польщі повідомили, що в цілому вже 24 країни висилають 139 співробітників російської розвідки, які видавали себе за дипломатів.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему