26 Березня 2018
Новини

В ООН назвали найщасливішу країну в світі

В ООН назвали найщасливішу країну в світі

У доповіді експерти оцінили 156 країн за рівнем щастя на основі таких факторів, як тривалість життя, соціальна підтримка і корупція.

Найщасливішою країною світу, згідно з цими даними, стала Фінляндія.

«Фінляндія вперше досягла першого місця в цьому звіті. Норвегія, яка лідирувала в попередній доповіді, опустилася на друге місце», – йдеться в доповіді.

У топ-10 кращих також потрапили Австралія, Швеція, Нова Зеландія, Нідерланди, Канада, Швейцарія, Ісландія і Данія. США опинилися на 18 місці, впавши з 14-го за один рік.

Читайте також: Склали карту, яка показує, що азіати думають про країни Європи. І результат вас здивує

У Фінляндії живуть близько 300 000 приїжджих і жителів з іноземним корінням з 5,5 мільйона чоловік. Найбільші групи іммігрантів походять з інших європейських країн, але є також громади з Афганістану, Китаю, Іраку і Сомалі.

Генеральний директор науково-дослідного інституту щастя в Копенгагені Мейк Вікінг зазначив, що північні країни, які посідають верхівку цього рейтингу, показали, що вони створили дійсно хороші умови для життя людей.

У доповіді також відзначили ситуацію зі Сполученими Штатами, які ніколи не потрапляли в першу десятку, опиняючись, в кращому випадку, на 11 місці.

«Зниження в рейтингу цього року в США обумовлено кризою громадської охорони здоров'я, епідемії ожиріння, опіоїдною залежністю і депресивними розладами», – наголошується в доповіді.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему