26 Березня 2018
Новини

26 березня: кого привітати з днем ангела

26 березня: кого привітати з днем ангела

Цього дня відзначають іменини Христина й Олександр.

Як ім’я вплинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?

ХРИСТИНА

Ім’я Христина утворене від латинського імені Christianus, що означає «християнка». У православних святцях згадується ім’я Христина, в католицьких – Християна (Крістіана), Христина (Христина, Крістена). Св. Христина в Західній Європі вважається покровителькою психіатрів і лікарів, звернення до неї, як вважається, виліковує від психічних і нервових розладів.

Характер Христини нагадує материнський. Вона кмітлива, рухлива дівчинка, з прекрасно розвиненою пам’яттю. Дуже спостережлива, хоча з боку здається, що вона сором’язлива. Рішення приймає обдумано. Власниця цього імені легко налагоджує контакти з незнайомими людьми. В особистому житті Христина досить мінлива. Вона відчуває потребу у взаємних почуттях. При цьому дуже швидко закохується і розчаровується. Христину буває складно зрозуміти. У неї непростий внутрішній світ і бурхливий темперамент. Безліч чоловіків приділяють увагу Христині. Вона не любить, щоб друзі вторгалися в її особисте життя. Христина цінує свою сім’ю. Часто їй попадається ревнивий чоловік. Не завжди можуть знайти взаєморозуміння зі свекрухою. У зимових Христин зазвичай народжуються дівчатка. Дуже щаслива в шлюбі осіння Христина. Вона вміє згладжувати конфлікти, поступатися чоловікові. Христина прагне створити сімейне вогнище з надійним і добрим чоловіком. У колективі Христина з усіма намагається підтримувати хороші взаємини, може постояти за себе. Жінка з цим ім’ям намагається домогтися високого становища в суспільстві, вибрати високооплачувану роботу. Якщо ж вона стане домогосподаркою, то буде вважати своє життя нещасним. Христина гостро реагує на критику на свою адресу, дуже любить компліменти, часто буває розважлива і вміє вчасно скористатися слабинками інших людей.

 

ОЛЕКСАНДР

Ім’я походить від грецьких слів «алекс» – захисник і «андрос» – чоловік.

У дитячому віці Олександри нерідко хворіють, але якщо підлітками починають загартовуватися та займатися фізичними вправами, тоді з них виростають міцні й стійкі чоловіки. Олександри завзято домагаються своєї мети. Вони можуть стати на чолі колективу й уміло керувати ним, опираючись при цьому на найбільш здібних працівників, довіряючи їм найскладніші справи. Мають репутацію справедливих людей.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему