Сьогодні в Пхенчхані було розіграно 6 комплектів медалей у лижному спорті, де у двох перегонах українські паралімпійці завоювали медалі.
У передостанній день зимових Паралімпійських ігор у Пхьончхані українські лижники здобули ще дві нагороди до скарбнички "синьо-жовтої збірної".
Повідомляється на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту України.


Зокрема, Григорій Вовчинський виборов «срібло» у лижній гонці на 10 км. На дистанції 7,5 км наш співвітчизнник Максим Яровий замкнув трійку лідерів та став бронзовим призером змагань.
Таким чином, на рахунку нашої команди тепер 6 золотих, 7 срібних та 8 бронзових нагород - 21 медаль.
Паралімпійська збірна України опустилася на 5-е місце в загальнокомандному заліку, пропустивши вперед команду Канади, яка завоювала сьогодні 2 золоті медалі.
Нашу збірну випереджають в медальному заліку команди США (12-5-8), Росії (8-10-6), Канади (8-1-15) і Німеччини (6-8-2).
Нагадаємо, Паралімпіада-2018 завершиться в Пхенчхані в неділю, 18 лютого.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.