13 Березня 2018
Новини

Діти з багатодітної родині на Волині виграли більше 400 тисяч доларів на навчання

Діти з багатодітної родині на Волині виграли більше 400 тисяч доларів на навчання

Тетяна та Андрій Торчило, жителі села Стара Лішня, що в Іваничівському районі Волинської області, завдяки участі  у програмі Ukraine Global Scholars, де дітей вчать вигравати стипендії на хорошу (і тому дорогу) освіту у США, разом виграли стипендії на 432 тис доларів.

Про це повідомив їхній рідний дядя, мешканець Нововолинська, який наразі живе у Києві та є головою Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг, Андій Герус на своїй сторінці у Фейсбуці .

«Я вже якось писав, що є у мене сестра вчителька, її чоловік - шахтар. Живуть в селі Стара Лішня Волинської області. У них троє дітей: Сашку 2 роки, Андрій - 15 років, Таня 17 років. У цих старших регулярно якісь місця на обласних та республіканських олімпіадах.

Але головні новини року прийшли у суботу, 10 березня.  Андрій і Таня, брали участь у програмі Ukraine Global Scholars, де дітей вчать вигравати стипендії на хорошу (і тому дорогу) освіту у США.

Таня виграла стипендію на 146 тис доларів, а Андрій на 206 тис доларів на школу, і ще 80 тис на майбутній університет. Разом виграли стипендій на 432 тис доларів. Це десь 180 років зарплати мами-вчительки і 120 років зарплати тата-шахтаря (якщо нічого не їсти).

Випереджаючи питання - забрати грошима не можна, я питав. Коротше, наступні декілька років Таня і Андрій проведуть у штаті Коннектикут, 120 кілометрів вище Нью-Йорку.

Цього року у програмі UGS стипендії виграли 13 дітей із 14-ти, але ще одна дівчинка знаходиться в листах-очікуваннях декількох шкіл. За 3 роки бюджет програми склав 40 тис дол, а діти виграли стипендій на 6 млн дол. Неймовірна ефективність проекту заснованого на ентузіазмі декількох людей Julia Lemesh, Misha Lemesh, Yuliya Sychikova і ко.

Зараз UGS збирає кошти на цьогорічну програму. Допоможіть українським дітям отримати класне навчання у США. 

Ось така вона Американська мрія: із Старої Лішні - в Коннектикут)»,  - йдеться в повідомленні.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему