6 Березня 2018
Новини

Навіщо Туреччині транслювати українські телеканали?

Навіщо Туреччині транслювати українські телеканали?

Міністерство культури України та Асоціація готельєрів Туреччини рекомендують турецьким готелям транслювати українські телеканали.

Про це повідомив на своїй сторінці в Twitter посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

За його словами, дипломатичний корпус активно веде роботу в цьому напрямку.

Посол зазначив, що щорічно в Туреччину прибуває 1 млн українських туристів, і присутність в ефірі українських телеканалів буде також сприяти зростанню туристичного потоку.

Нагадаємо, Україна входить в ТОП-10 країн-лідерів турпотоку до Туреччини і займає 7 місце з приростом турпотоку в 27,77%.

Раніше глава ради директорів Асоціації туристичних агентств Туреччини Башаран Улусой зазначив, що Україні необхідно вжити заходів щодо залучення туристів з Туреччини.

Нагадаємо, що на початку лютого 2018 року за даними моніторингу, який провела Академія української преси за участю вчених Інституту соціології НАН України, було визначено, щоу новинних програмах основних українських телеканалів найбільшу увагу приділяли особі Петра Порошенка – 8% (у вересні минулого року – 10%, в травні – 13%, в лютому – 8%). Також телеканали часто показували Андрія Парубія та Володимира Гройсмана.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему