20 Лютого 2018
Новини

Білл Гейтс заплатив найбільше податків

Білл Гейтс заплатив найбільше податків

Багаті люди повинні платити набагато більше податків до бюджету США, сказав у інтерв'ю edition.cnn.com засновник Microsoft Білл Гейтс.

«Я заплатив податків більше, ніж будь-хто інший, понад 10 мільярдів доларів, – заявив він, говорячи про податкову реформу, схвалену адміністрацією президента США Дональда Трампа. – Але уряд повинен вимагати від людей мого становища набагато вищих виплат».

Засновник Microsoft не схвалює податкові ініціативи Трампа. В результаті реформи багаті отримають значно більше переваг, аніж бідні або середній клас, вважає він.

«Це йде врозріз із тим, що ми хотіли би бачити – посилення системи соцзабезпечення і більш високі податки для найбагатших», – сказав Гейтс.

Читайте також: Що читає Білл Гейтс аби бути успішним?

Президент США переконаний, що його податкова реформа – це «нове економічне диво». Трамп у грудні 2017-го заявляв, що за час його президентства (трохи менше від року) було створено 2,2 мільйона робочих місць, а безробіття опустилося до мінімуму за останні 17 років.

За даними американського Institute for Policy Studies inequality.org, сукупні статки трьох найбагатших американців – засновника Amazon Джеффа Безоса, одного із засновників Microsoft Білла Гейтса та інвестора Воррена Баффета – більші, ніж загальні статки найбіднішої половини населення США, тобто 160 мільйонів людей.

Нагадуємо, Білл Гейтс купив за $ 80 мільйонів ділянку для будівництва «міста майбутнього»

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему