19 Лютого 2018
Новини

Пересувна фотовиставка «Формула безпеки Україна-НАТО» відкрилася у Луцьку

Пересувна фотовиставка «Формула безпеки Україна-НАТО» відкрилася у Луцьку

Луцьк - третій за рахунком обласний центр України, що приймає виставку.

Виставка присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та організацією Північно-Атлантичного договору запрацювала у Волинській обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки. Інформує відділ інформаційної роботи міської ради.

Урочисте відкриття виставки відбулося за участі представників міської та обласної влади. Захід також відвідали Директор Центру інформації та документації НАТО Барбора Маронкова, представник Міністерства інформаційної політики Олександр Макобрій, учні та студенти навчальних закладів міста.

Григорій Пустовіт у вітальному слові наголосив:  «Захист українських кордонів - це справа рук виключно українського народу. Але приклад НАТО показує нам, що якщо сильні країни об’єднуються та приймають спільне рішення захищати свої кордони, для нашої держави - це напрямок уперед».

Барбора Миронкова розповіла, що у цій виставці представлені основні напрямки співпраці з Україною та історію організації НАТО. Вона висловила сподівання, що у Луцьку виставка викличе зацікавленість широкого кола глядачів та матиме успіх, як це відбулося в інших містах України.

Організаторами виступили: центр інформації та документації НАТО, Український кризовий медіа-центр та Міністерство інформаційної політики України.

Виставка триватиме до кінця лютого.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему