9 Лютого 2018
Новини

Волинських депутатів покарали за дії, пов’язані з корупцію

Волинських депутатів покарали за дії, пов’язані з корупцію

Маневицьким районним судом Волинської області до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, притягнуто 5 депутатів Рудниківської та Старосільської сільської ради Маневицького району.

А також, Ківерцівський районний суд притягнув до відповідальності за такі правопорушення депутатів Покащівської та Жорнищенської сільрад Ківерцівщини,  Іваничівський ж районний суд – депутатів Грядівської та Морозовичівської сільрад Іваничівського району. Всього дев’ять обранців. Повідомили у прес-службі прокуратури області.

Ці особи, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно подали декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Працівниками Управління захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України у січні 2018 року складено протоколи про порушення ними вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Усіх їх визнано винними у вчинених правопорушеннях та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн. кожному.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему