5 Лютого 2018
Новини

Вже понад 300 людей заморозили до «кращих часів»

Вже понад 300 людей заморозили до «кращих часів»

Денніс Ковальський, президент Мічиганського Інституту кріо-заморозки, організації, що керує процесом людського замороження, стверджує, що вчені зможуть реанімувати один із заморожених трупів вже через десять років.

У грудні Ковальського сам заявив про намір заморозити усю свою сім’ю та заплатив за це 140 000 дол. 49-річна дружина Марія та їхні три сини зберігатимуться після своєї смерті у чані рідкого азоту. В одному з інтерв'ю минулого місяця екс-парамедик сказав, що цей процес може дати його сім'ї «другий шанс на життя».

Денніс Ковальський зазначає: «Якщо 100 років тому кріоніка була чимось незбагненним для людини, то зараз ми це приймаємо як належне».

Кріоніка є способом замороження мертвого тіла чи окремих частин цього тіла для їхнього подальшого зберігання. Люди вірять, що заморожені тіла будуть відроджені, як тільки медична наука досягне такого рівня розвитку, що зможе вилікувати те, що їх вбило. Процес замороження повинен розпочинатись, як тільки пацієнт вмирає, щоб запобігти пошкодженням мозку, застосовуючи засоби, які наразі доступні у Росії, США та Португалії. Під час процедури тіло охолоджують у крижаному куполі, щоб поступово зменшувати температуру. Потім експерти зливають кров і замінюють її на антифриз, аби зупинити утворення в організмі шкідливих кристалів льоду. Відомо, що близько 350 людей у світі зберігають своє тіло після смерті у дуже низьких температурах. У Мічиганському інституті вже записано близько 2000 людей, які бажають бути замороженими після смерті.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему