2 Лютого 2018
Новини

У Порошенка забрали завод в Криму

У Порошенка забрали завод в Криму

Російська влада перевела в свою власність Севастопольський морський завод імені Орджонікідзе. Про це повідомила прес-служба уряду РФ. Пише segodnya.ua.

Підприємство розташоване на двох виробничих майданчиках загальною площею 53 гектари і спеціалізується на суднобудуванні і ремонті суден. З 2010 року його власником був Петро Порошенко.

«Затверджене рішення про передачу «Севастопольського морського заводу ім. Орджонікідзе» з власності міста Севастополя у федеральну власність з визначенням відомчої належності Мінпромторгу Росії», – йдеться в розпорядженні.

Також у російському відомстві зазначили, що завод виконує роботи і надає послуги «для забезпечення обороноздатності країни». У тому числі підприємство є співвиконавцем російських держконтрактів з ремонту кораблів і суден ВМФ, а також з виробництва та ремонту цивільної морської техніки.

У повідомленні також зазначено, що «Ппийняте рішення прискорить інтеграцію заводу в російський оборонно-промисловий комплекс, забезпечить повноцінне завантаження виробничих потужностей».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему