1 Лютого 2018
Новини

На Волині судитимуть фальшивомонетників з Білорусі

На Волині судитимуть фальшивомонетників з Білорусі

Прокуратура Волинської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт проти трьох громадян Республіки Білорусь щодо підроблення ними євробанкнот.

Як ідеться в повідомленні прес-служби прокуратури області, 61-річний мешканець Мінська та його набагато молодші спільники – 36- та 35-річний – у грудні 2016 року скоїли на території Волині три епізоди збуту восьми підроблених банкнот номіналом 500 євро та ще три епізоди закінченого замаху на збут шести таких  купюр.

Зловмисники збули одну банкноту касиру відділення банку в Ковелі, а сімома банкнотами розрахувалися, придбавши у магазинах Ковеля та Нововолинська ювелірних виробів на понад 100 тис. грн.

Ще три спроби збути «валюту» не вдались, адже пильні касири банків та продавці магазинів у Ковелі й Любомлі відмовилися її приймати.

Нині двох молодших членів злочинної групи обвинувачують у зберіганні, перевезенні, ввезенні в Україну з метою збуту, замаху на збут та збуті підробленої іноземної валюти, а організатора ОЗГ – ще й у використанні завідомо підробленого документа, який видається чи посвідчується нотаріусом ,адже, в’їжджаючи в Україну, він використав підроблене доручення на транспортний засіб.

Невдовзі всі члени організованої злочинної групи постануть перед судом, який і обере їм покарання.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему