23 Січня 2018
Новини

Наталі Портман розповіла про загрозу зґвалтування після зйомок у фільмі «Леон»

Наталі Портман розповіла про загрозу зґвалтування після зйомок у фільмі «Леон»

Актриса Наталі Портман повідала світові про загрозу зґвалтування після зйомок у фільмі «Леон».

Коли відбулася прем’єра картини, 13-річна зірка отримала лист від шанувальника, в якому була розповідь про те, як він її зґвалтує. Про це Портман розповіла під час жіночого маршу в Лос-Анджелесі – пишуть ЗМІ.

Актриса зазначила, що через роль усі навколо обговорювали її тіло, а на місцевому радіо навіть почали відраховувати дні до її 18-річчя.

– Кінокритики обговорювали мої груди і тіло в рецензіях, – розповіла Портман, зазначивши, що вона дуже швидко зрозуміла, що якщо буде демонструвати свою сексуальність, то не почуватиме себе в безпеці.

У зв’язку з цим актриса відмовилася від будь-яких зйомок, де були присутні еротичні сцени і сцени з поцілунками, нарікаючи, що обстановка, яка склалася в індустрії розваг, скидалася на «середовище сексуального тероризму».

Нагадаємо, нещодавно Портман заявила, що домагання і дискримінація переслідували її під час роботи практично над усіма фільмами. Незважаючи на те що до неї не застосовувалося насильство, випадків «легких домагань» у неї набралось як мінімум сто. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему