12 Січня 2018
Новини

Туристична фірма шукає працівників, які спатимуть в офісі

Туристична фірма шукає працівників, які спатимуть в офісі

Популярна турфірма шукає співробітників, які будуть спати в офісі за гроші.

Незвичайну вакансію пропонує один шведський туроператор Tui, фірма якого розташована у Стокгольмі. Компанії потрібні будуть працівники, які імітуватимуть відпочинок на пляжі просто перед відвідувачами, котрі навідаються до їхнього офісу.

Серед основних обов’язків здобувача вакансії: прикидатися туристом, лежати на шезлонгу в літньому одязі й шльопанцях у кімнаті, підлога якої буде всипана піском, а інтер’єр нагадує середземноморський пляж. Робітник повинен імітувати пляжний відпочинок. При цьому може займатися своїми справами: читати книги, слухати музику і навіть спати.

Єдиний нюанс – працівники мають навчитись ігнорувати стресову обстановку, що пануватиме навколо, та не звертати уваги на біганину клієнтів.

Зі співробітником укладають контракт на два тижні. Працівник отримуватиме фіксовану погодинну оплату. Варто відзначити, у вакансії вказано, що запропонована платня перевищує затрати енергії.

В резюме просять написати кілька рядків про себе і надіслати фотографію, де потенційний турист буде зображений у максимально розслабленій позі (бажано в стресовому оточенні). Більше того, працедавці із задоволенням візьмуть на роботу людину без освіти, зазначаючи, що поза конкуренцією особи, які «проспали» студентські роки. До того ж високо цінується досвід сну на попередньому робочому місці.

Зараз вільні чотири місця. Роботу пропонують з 22 січня по 4 лютого.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему

Останні матеріали