3 Січня 2018
Новини

П’ятирічний хлопчик помер на руках у Санта-Клауса

П’ятирічний хлопчик помер на руках у Санта-Клауса

Трагічна історія сталася в американському штаті Теннессі на початку зими: смертельно хворий хлопчик помер на руках у Санта-Клауса.

Цю історію розповів журналістам Ерік Мітт-Матц на каналі NBC – чоловік з колоритною зовнішністю, який напередодні Різдва виконує роль Санти в одному із супермаркетів Ноксвілла.

– Я прийшов додому з роботи, і в цей момент мені зателефонувала медсестра місцевої лікарні. Вона розповіла, що в одній з палат вмирає п’ятирічний хлопчик, який дуже боїться, що не доживе до Різдва, – розповів Ерік.

Лише через 15 хвилин чоловік уже був у лікарні, навіть не встигнувши надіти наряд казкового персонажа, добре, хоч густа біла борода й об’ємний живіт зробили його схожим на Санту. Перед дверима в палату мама хлопчика вручила Еріку подарунок, який той мріяв отримати, – іграшкових персонажів мультсеріалу «Щенячий патруль».

– Мені розповіли, що ти збираєшся пропустити це Різдво, – сказав я, зайшовши в палату, – продовжив Ерік. – А дитина відповіла мені, що скоро помре.

Тоді Санта запевнив хлопчика, що ельфи не можуть дозволити, щоб Різдво пройшло без нього, – вони заздалегідь підготували подарунок, про який той мріяв.

– Я сказав дитині, що, куди би він не потрапив, коли все закінчиться, має сказати, що він – головний помічник Санта-Клауса, і перед ним відкриються будь-які двері. Хлопчик запитав: «Правда?», посміхнувся, обійняв мене і помер, – уже не стримуючи сльози, додав Ерік.

За словами Мітт-Матца, цей випадок ледь не змусив його назавжди відмовитися від перевтілень у Санта-Клауса. Проте наступного дня він побачив щасливі посмішки дітей і зрозумів, що його робота важлива як для них, так і для нього самого. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему