28 Грудня 2018
Новини

Що робити, аби не старіти: секрети молодості

Що робити, аби не старіти: секрети молодості

Дослідники з клініки Мейо і Центру дослідження хвороби Альцгеймера довели, що фізичні вправи здатні сповільнювати старіння і пов'язане з ним погіршення роботи мозку.

Показано, що тренування покращують пам'ять та інші когнітивні функції у літніх людей, а також зупиняють розвиток вікових нейродегенеративних захворювань. 

М'який когнітивний розлад займає проміжне положення між звичайним погіршенням розумової діяльності, пов'язаним з віком, і більш серйозною деменцією. Симптоми включають в себе погану пам'ять, легкі порушення мови і пригнічення інших когнітивних функцій. Зазвичай це не сильно впливає на якість життя, але воно збільшує ризик розвитку хвороби Альцгеймера та інших важких захворювань.

Вчені провели аналіз результатів наявних наукових робіт, присвячених способам профілактики деменції. Згідно з рекомендаціями фахівців, фізична активність тривалістю 150 хвилин в тиждень покращує показники у людей, які страждають помірними порушеннями когнітивних функцій. Так, дослідники рекомендують бігати підтюпцем або йти швидким кроком п'ять разів по 30 хвилин або три рази по 50 хвилин.

За даними Американської академії неврології, більше шести відсотків людей у віці 60 років страждають від помірного когнітивного розладу у всьому світі, а в віці 85 років - понад 37 відсотків людей.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему