Гарячі протести у Москві: резиденцію Гундяєва закидали димовими шашками (фото)

Гарячі протести у Москві: резиденцію Гундяєва закидали димовими шашками (фото)

Активісти у Москві висловили протест проти будівництва храму на місці скверу в центрі Єкатеринбурга.

Про це повідомляє Лига. Новости.

Активісти російського руху «Асоціація народного опору» розтягнули біля робочої резиденції патріарха Російської православної церкви Кирила плакат «Вибачся за Єкб».

Таким чином, вони висловили протест проти будівництва собору Святої Великомучениці Катерини на місці сквер у в центрі Єкатеринбурга.

Прес-секретар патріарха розповів, що 16 травня двоє людей у масках розгорнули плакат, кинули димові шашки, після чого всі сіли в машину і поїхали. Те, що відбувається, знімалося на відео.

Після того, що сталося, священнослужителі РПЦ звернулися в поліцію.

В «Асоціації народного опору» заявили, що поважають почуття віруючих всіх конфесій, проте вважають РПЦ такою, що не має ніякого відношення до ідей Христа. Крім того, активісти вважають Російську церкву комерційною структурою і «таким собі аналогом ідеологічного відділу ЦК КПРС».

Нагадаємо, що в адміністративному центрі Свердловської області РФ три дні проходили стихійні мітинги проти будівництва біля місцевого Драматичного театру собору Святої Великомучениці Катерини. До того ж, 14 травня відбулися сутички мітингувальників з бійцями ОМОН, після чого були затримані 26 осіб.

Наступного дня, 15 травня, відбулася нова акція. Кількість затриманих учасників несанкціонованої акції виявилося ще більше – в автозаках відвезли 33 людини, але матеріали щодо них до суду ще не надходили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Московський патріархат втратив на Волині ще одну парафію (фото)

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, суспільство, НП, Фото
В тему